Szczecin, Prawobrzeże

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
479 000 PLN
Powierzchnia
63,60 m2
Liczba pokoi
4

4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,6 m², położone na zielonej i spokojnej dzielnicy Osiedla Słonecznego.

Jest ono słoneczne, posiada stosunkowo niski czynsz oraz ma balkon (6m2) z pięknym i otwartym widokiem na większą cześć zielonego osiedla.

Mieszkanie  po częściowy remoncie (część ścian odmalowana, instalacja elektryczna jak i piony wodnokanalizacyjne wymienione).

Czynsz 800 zł (w tym zaliczki na ciepłą i zimną wodę)

Woda z sieci miejskiej. 
Ogrzewanie centralne.

Okna plastikowe w niektórych częściach drewniane wychodzą na dwie strony budynku zachodnią i wschodnią, dzięki czemu mieszkanie jest przez cały dzień jasne i oświetlone naturalnym światłem.

W mieszkaniu zamontowana jest również nowa jednostka klimatyzacji do ochłodzenia państwa w upalne dni  ; ).

Do mieszkania przynależy również duża piwnica ok. 6 m2 oraz suszarnia, w których można przechować wózek, rower lub powiesić pranie.


Blisko bloku duży plac zabaw z karuzelą, piaskownicami, domkami i ślizgawkami, boiska do gry koszykówkę oraz piłkę nożną, stół do ping-ponga, siłownia pod chmurką oraz miejsca do spacerowania i wypoczynku.

Dla miłośników zwierząt dużo otwartej przestrzeni i bliskość do parku leśnego Klęskowo. Jest to idealne miejsce na spacery z psami, wyjście z dziećmi, jazdę rowerem, grillowanie ogniska oraz wypoczynek i rekreację.

Lokalizacja jest idealna dla par, rodziny lub starszych osób. Okolica jest bardzo zielona, cicha i bezpieczna. Obok klatki znajduje się przedszkole, żłobek a w bliskiej odległości szkoła. Przed klatką znajdują się darmowe miejsca parkingowe, natomiast 400 metrów dalej mają Państwo do dyspozycji strzeżony 24h Parking.


Duży park rekreacyjno-sportowy Klęskowo – 1 km  | 15 min pieszo
Apteka, Przychodnia, Weterynarz, Poczta, Kościół - 300-500 metrów | 3-5 min pieszo
Przystanek (77,84,91,97,523,B) – 250 metrów | 2 min pieszo
Przystanek (54,65,84,91,94) – 550 metrów | 5 min pieszo
Żłobek - 140 metrów | 1 min pieszo
Szkoła Językowa - Bezpośrednio obok klatki
Plac zabaw – 20 metrów | 1 min pieszo
Sklep Żabka  - 250 metrów | 2 min pieszo
Sklep Biedronka - 250 metrów | 2 min pieszo
Parking strzeżony 24h – 400 metrów | 5 min pieszo

Mieszkanie jest dostępne od zaraz. 

Vita Petrovska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Rondo nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Rondo nieruchomości z siedzibą przy al. P. Jana Pawła II 18/4, 70-453 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres vita@rondopl.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu