Police

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
349 000 PLN
Powierzchnia
43,71 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
Parter

Sprzedam 2 pokojowe odświeżone mieszkanie w centrum Polic z balkonem - ul. Wyszyńskiego. Mieszkanie znajduje się na parterze. Powierzchnia mieszkania: 43,71 m2. 
Mieszkanie składa się z 2 funkcjonalnych pokoi. Położenie mieszkania - bezpośrednio nad węzłem sprawia, że jest bardzo ciepłe. 

Mieszkanie jest idealne dla osób starszych, pary z dzieckiem, ale również dla inwestorów, którzy myślą o wynajmie długoterminowym. 

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy i lokale usługowe. Wokół bloku dostępny jest parking dla mieszkańców. Do przystanku autobusowego można dojść w 5 minut, niedaleko jest na ryneczek. Budynek położony jest tuż przy lesie. Wszystko w zasięgu spaceru.

Mieszkanie zostało odnowione - nowe są ściany, sufity i podłogi. Wymieniono drzwi wewnętrzne. Nowe meble w kuchni. Łazienka do własnej aranżacji. 

Do mieszkania przynależy piwnica.

Czynsz: ok. 500,00 zł/2 os.

Vita Petrovska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Rondo nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Rondo nieruchomości z siedzibą przy al. P. Jana Pawła II 18/4, 70-453 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres vita@rondopl.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu